Crypto Kemal'in kripto para hikayesiKripto Para ve NFT noktasında çalışmalar yapan Crypto Kemal’in hikayesini sizler için ürettik. Kendisinin iniş ve çıkışlarla dolu bir hikayesi var.

Web:
Twitter:
Instagram:

source

33 thoughts on “Crypto Kemal'in kripto para hikayesi”

 1. Güzel video. 2021, kripto para piyasasına yatırım yapmaya başladığımdan beri benim için harika bir yıl oldu, 0,5BTC ile başladığımdan beri yatırımımdan gerçekten büyük karlar elde ediyorum ve şimdi 3.2BTC kazanıyorum,

  Reply
 2. Bayan Nicole Brusher ile ticarete başladığımdan beri yatırımımdan büyük karlar elde ediyorum, ticaret stratejileri birinci sınıf

  Reply
 3. Başarı hikayesi yok bol bol sallamak ya tutarsa misali insan bukadar sallayınca illaki bazıları. Tutuyor sırf kemal için konuşmuyorum bu piyasada nekadar kripto uzmanı diye gecinen varsa çoğunun asıl geçim kaynağı YouTube ve sosyal medya yani hiç birinin herhangi bildiği birşey yok onların tüm anlattıklarını kripto ile ilgilenen pek çok insan bilir zaten.

  Reply
 4. Yazıyorum buraya bbikac yıla buda kendi borsasını kurar. Sonra vurgunu yapar kaçar demiyorum bu çocuk kaçmaz ama malı götürür

  Reply
 5. Boğa piyasasını yakaladım ama aptallık ettim btcturkte 11 coinde takıldım kaldım. Binance 'a girseydim bende bunun gibi köşe olurdum. Acemilik aptallık işte. Yalnız proje falan hepsi hikaye. Bu piyasa milletin parasını çalma üzerine kurulmuş. Chiliz doge gibi coinlerde parasını tutanlar cidden nssipli adamlarmis

  Reply
 6. Burda konuşup milletin beynini yıkamayın kolay para peşinde koşan insanların yok olması içten bile değil boş muhabbet yapmayın…

  Reply
 7. 2.5 milyon dolara ilk twiti satin alan biri vardi. sonra satmaya calismisti satamamisti. 6000 dolar vermistiler. her zaman soylerim kumarda bir kere kazandin mi sonra masadan kalkmasini bileceksin. 2.si kasa her zaman kazanir. adam bu isi biliyor. kumari birakmis, kumarbaz olmaktansa kumarhane sahibi olmanin her zaman kazandirdiginin farkinda.

  Reply
 8. Bu abinin bazı bilgilerinden faydalanıp ben de ufak tefek paralar kazanmıştım.. çoğu kişi sallamış kemal abiye ama para kazanma şansınız var..

  Reply
 9. Ya hu bu adam da otorite oldu ya bir şey demiyorum. Saçma sapan teknik analizle milleti kandırıp fenomen oldular. Egirişim gibi bir yerde bu adamın olması beni üzdü

  Reply
 10. Bal tutan parmağını yalar, Kemal sektörün öncülerindendir. Ninja Squad ile Türkiye'de NFT sektörünün öncülüğünü üstlenmiştir. Kripto rol modelleri ya da kanaat önderleri içerisinde ayağı yere basan ve yatırımcıyı düşünen bir etiğe sahiptir. Hikayenin zenginlik kısmına değil sektörün en iyileri bile batırabildiğine odaklanılmalıdır. Bu işin %30 u bilgi %70 i psikolojidir. Sizin aracılılığınızla Kemal'e ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

  Reply
 11. Arkadaşlar Kemal Tokatlayarak buralara geldi kimse peşinden gidip Tokatlanmasın . Piyasada sponsorluktan ve coin pumplamaktan para kazanan biri . Size bir faydası olmaz ama zararı olur .

  Reply
 12. Kemal eskiden gerçekten adamdı. Samimi idi. Ama şimdi onu izleyenler üzerinden para kazanmayı hedefleyen insanların cebindekini almayı kafaya koymuş Bir kötü tüccardır.. bu çocuğu yıllardır tanırım. Ama yıllardır tanıdığım başka başka YouTuber larda var Mesela Sidar demirgil, Ethem afacan. Bu adamlar bazıları gibi drgil. Ona saygı duyan kitleye oynamıyorlar. Gerçekten TÜRK halkına TRADE yapmayı öğretiyor. Kemal de söğüşluyor. Kesinlikle takip etmeyin. Boğa döneminde 3 kuruş para kazandı diye adam yerine koymayın. Bunlar borsada hiçbir şey yapamaz batarlar ve sizede doğru şey öğretmezler, yanlış öğrenilmiş her Bilgi %-2x geriye götürmek demektir. ama bugün kripto batsa ki zor ama oldu diyelim siz gerçekten trade öğrendiğinizde bunlara muhtaç olmazsınız. LÜTFEN BU TİPLERE ALDANMAYIN KENDİNİZ ÖĞRENİN İNANIN İNANIN ZOR DEĞİL. İŞLEM AÇMAYIN YADA 1 DOLAR İLE AÇIN AMA TRADE ÖĞRENDİĞİNİZİ YAPTIĞINIZ TRADE LER İLE YUZDELİGİNİZİ KARŞILAŞTIRIP EMİN OLDUĞUNUZDA MİKTARI ARTTIRIN… LÜTFEN TÜRK HALKI, YABANCILAR CİDDİ ŞEKİLDE BUNU ÖĞRENMİŞ DURUMDALAR VE CEBİNİZDEKİ PARAYI ALIYORLAR. 50 DOLAR BİLE COOOOK DEĞERLİ. TRADE ÖĞRENDİĞİNİN LÜTFEN.

  Reply
 13. 2017de batıp 2021 de parayı vuran jenerasyondakilere selam olsun 😀 hepimiz aynı yoldan geçtik, bu kadar ömür tüketen çirkin bir yol bize şahane bir hayat kurma imkanı verdi. bu ayı döneminde batanlar eğer dirayetli olurlarsa bir sonraki boğanın kazananları olacaklardır biz bunu başardık siz de başarırsınız eğer kendinizi eğitirseniz.

  Reply
 14. izmir'den selamlar.
  kemal'in tecrübesine çok güveniyorum, youtube'da paylaşımlarını bildirim aldığım 4 kişiden biridir.

  Reply
 15. Çok uzun zamandır takip ediyorum analizlerine tecrübesine güveniyorum keyifli bir video olmuş teşekkürler..

  Reply
 16. Milletin eline verdi de verdiği şey olta değildi, reklam parasını aldığı her çöp projeyi kitledi takipçisine. Bunun gibilere dolandırıcılıktan soruşturma açmak lazım ama kanunlar yetersiz.

  Reply

Leave a Comment